Perspekti - Mobilimi i shtėpisė duke kursyer.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Mobilimi i shtėpisė duke kursyer.

Dizenjuesit tregojnė se cilat janė disa mėnyra pėr tė mobiluar e shtėpinė duke mos harxhuar shumė para.

Mobilimi i shtėpisė duke kursyer
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 23/10/2015 17:58

Krijoni mė mirė njė ide mbi kombinimin e mobilieve me hapėsirėn.

Elegancė pėrmes vijave - Krijoni iluzionin e gjatėsisė duke luajtur me ngjyrat. Kėshillohet lyerja e parketit me vija tė gjera dhe tė ngushta. Njė gjė e tillė pėrdoret sidomos kur mobiliet kanė kėmbėza tė gjata, nė mėnyrė qė vijat nė parket tė mund tė jenė tė dukshme edhe poshtė tavolinave dhe karrigeve.

Mobilje me harqe - Harrojini mobiliet me kėnde tė theksuara. Pėr hapėsirat e ngushta, mobiliet me harqe janė mė tė mira dhe pėr mė tepėr, ėshtė mė lehtė tė vish rrotull pa u dėmtuar.

Krijoni zona tė ndara - Ėshtė mė mirė nėse krijoni zona tė ndara, qė do tė bėjė qė dhoma tė duket mė e madhe. Kėshtu qė diku mund tė lini veēamas njė tavolinė me karrige qė krijohet ideja e njė zyre bashkė me raftin e librave pas.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
LY.FD

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.