Sallatė frutash e lėngshme
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Sallatė frutash e lėngshme

Ėshtė njė shurup ananasi i kombinuar me lėngun e portokallit qė krijon njė shije tė shkėlqyer.

Sallatė frutash e lėngshme
Sallatė frutash e lėngshme
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 26/08/2016 22:55

Koha e pėrgatitjes: 5 minuta

Numri i racioneve: 6

Numri i kalorive: 104

Pėrbėrėsit:

1 filxhan me copa ananasi me shumė lėng

1 mollė tė qėruar dhe tė prerė nė kubikė

1 portokall tė qeruar tė ndarė nė kubikė dhe me shumė lėng

1 banane tė copėtuar

1 filxhan me kokrra rrushi jeshil pa bėrthama, tė ndara pėrgjysmė

Pėrgatitja:

Nė njė tas tė madh, pėrzieni bashkė ananasin, mollėn, portokallin, bananen dhe rrushin. Shtoni lėngun nga ananasi dhe portokalli dhe lėreni tė ftohet nė frigorifer derisa ta konsumoni.

Ju bėftė mirė!

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
d$G[/

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.