Markat e makinave mė tė pėrdorura nga grupet mafioze
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Markat e makinave mė tė pėrdorura nga grupet mafioze

Jemi mėsuar tė shohim nė filma aksion se si bandat kriminale dhe ato mafioze, pėrdorin pajisje tė avancuara dhe makina tė shpejta pėr tė kryer "misionet" e tyre.

Markat e makinave mė tė pėrdorura nga grupet mafioze
Markat e makinave mė tė pėrdorura nga grupet mafioze
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 22/10/2017 17:07

Edhe nė jetėn reale ata preferojnė ta bėjnė njė gjė tė tillė qė tė jenė tė sigurtė qė gjithēka do tė shkojė sipas planit dhe tė mos ketė ndonjė ndėrhyrje tė befasishme.

Dhe duke marrė parasysh se pėrmes plaēkitjeve, vrasjeve me pagesė e gjėrave tjera ilegale, ata fitojnė shuma tė majme tė parave. E kur janė nė pyetje makinat pėr tė kryer "misione", ata tregohen tė kujdesshėm dhe zgjedhin mė tė mirat qė janė nė treg.

Kur themi mė tė mirat, nėnkuptohet tė shpejta, fuqishme, blinduara dhe tė pėrshtatshme pėr tė gjitha terrenet - qofshin ato malore.

Mė poshtė Perspekti ju sjell pesė makina qė mafiat i pėrdorin pėr tė kryer vrasje, vjedhje e gjėra tjera kriminale.

Nė vendin e pestė renditet krenaria Gjermane, Mercedes Benz W124 qė tradicionalisht ėshtė dėshmuar si njė makineė qė i ka tė gjitha, dhe ofron siguri gjatė ngarjes. Ėshtė e shpejtė, ka hapėsirė tė mjaftueshme pėr pesė persona si dhe bagazh tė madh nė tė cilin mund tė fshehin paratė e vjedhura, por edhe armėt qė i kanė pėrdorur nė ndonjė vrasje.

Cadillac Escalade ėshtė renditur nė vendin e katėrt dhe njihet si njė makinė shumė e madhe qė ofron komoditet por edhe privatėsi, pėr faktin se ėshtė mė e lartė, duke i pamundėsuar autoriteteve tė rendit tė identifikojnė keqbėrėsit.

Kur flitet pėr makina tė shpejta dhe tė sigurta natyrisht se aty duhet patjetėr tė jetė edhe makina tjetėr Gjermane Audi, qė nė mbarė botėn njihet si njė veturė mjaft luksoze. Kėshtu nė vendin e tretė ėshtė pozicionuar modeli Audi A8 W12, qė brenda pak sekondave mund tė arrijė njė shpejtėsi marramendėse.

Vendi i parafundit respektivisht i dyti i ka takuar edhe njė modeli tjetėr tė Mercedes. Bėhet fjalė pėr Mercedes G55 , njė makineė mjaft e fuqishme dhe njėkohėsisht shumė e sigurt gjatė ngarjes. Ajo ėshtė e pėrshtatshme pėr tė gjitha terrenet e nė veēanti pėr ato malore.

Primati pėr tė parin nė kėtė kategori i ka takuar gjigantit Bavarez BMW M5 E60 qė padyshim ėshtė njė makinė me tė gjitha tė mirat. E shpejtė, e fuqishme, komode, hapėsirė tė mjaftueshme e teknologji tė avancuar.
Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
GZ?4

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė