Vjen modeli mė i ri Z4 nga BMW
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Vjen modeli mė i ri Z4 nga BMW

Prodhuesi Gjerman BMW, ka nisur aplikimin e gjuhės sė re dizajnuese dhe ndryshimet e para, i vėrejmė te modeli Z4.

modeli mė i ri Z4 nga BMW
modeli mė i ri Z4 nga BMW
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 26/10/2017 14:53

Makina sportive qė ėshtė prezantuar nė Tokyo Motor Show, ka linja dhe pėrfundime shumė mė ndryshe se paraardhėset, tė dala nga e njėjta linjė e prodhimit.

Pėrveē grillit unik, makina me mundėsi qė t'i hapet tavani, thuhet se ka ndryshime edhe nė sistemin e lėvizjes, duke ofruar manovrime dhe lehtėsi shtesė.

Nė tė njėjtin panair, do tė lancohen edhe modelet e reja 8 Series dhe X7.

modeli mė i ri Z4 nga BMW

modeli mė i ri Z4 nga BMW

Modeli mė i ri Z4 nga BMW

Modeli mė i ri Z4 nga BMW


Reklamė


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
KV7/T

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė