Vjen koncepti i ri Mitsubishi e-Evolution
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Vjen koncepti i ri Mitsubishi e-Evolution

Pas njė fushate tė shkurtėr publicitare, Mitsubishi ka zbuluar konceptin e ri tė SUV-it nė Panairin e Tokios.

Vjen koncepti i ri Mitsubishi e-Evolution
Vjen koncepti i ri Mitsubishi e-Evolution
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 28/10/2017 19:57

Makina quhet e-Evolution dhe ėshtė krejtėsisht elektrike, duke njoftuar nė kėtė mėnyrė tė ardhmen aventureske tė markės.

Mitsubishi thotė se sasia e mjetit shpreh "gatishmėrinė pėr t'u kapur pas tokės me tė katėr rrotat". Nė brendėsi ka kamera nė vend tė pasqyrave tė dyerve tė makinės.

Gjithashtu, kjo makinė pėrdor njė sistem inteligjence artificiale qė monitoron aftėsinė drejtuese tė shoferit dhe ndėrton njė program trajnues pėr ta pėrmirėsuar kėtė aftėsi.

Vjen koncepti i ri Mitsubishi e-Evolution

Vjen koncepti i ri Mitsubishi e-Evolution

Vjen koncepti i ri Mitsubishi e-Evolution

Vjen koncepti i ri Mitsubishi e-Evolution

Vjen koncepti i ri Mitsubishi e-Evolution

Vjen koncepti i ri Mitsubishi e-Evolution

Vjen koncepti i ri Mitsubishi e-Evolution

Vjen koncepti i ri Mitsubishi e-Evolution

Vjen koncepti i ri Mitsubishi e-Evolution
Vjen koncepti i ri Mitsubishi e-Evolution


Reklamė


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
0Y8I

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė