Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 312 produkte nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
iPhone 5S
28,000L
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
16-08-2016 09:14
IPHONE MODEL A1457 I ZHBLLOKUAR ME CDO KARTE NE BOTE, 4G. CELULARI KA KASE TE NDERRUAR PER ARSYE PREFERENCE(KA ARDHUR NGA ANGLIA, PER TE MOS PAGUAR KESTE NGA KOMPANIA KU ESHTE BLERE), NUK KA PATUR DEMTIME NE QARK E AS KONTAKT ME LENGJET! NUK KA PATUR ASNJEHERE NEVOJE PER SERVIS...
Lenovo K910
€150
Lenovo
Pajisje elektronike
Tirane
11-08-2016 14:48
Shitet Lenovo K910. Pajisja eshte ne gjendje shume te mire.
PS3 me Ēip
20,000L
Sony
Pajisje elektronike
Tirane
07-08-2016 14:11
Shitet PS3 160 GB. Pajisja eshte shume pak e perdorur. Ne gjendje shume te mire. Me lojera brenda.
iPhone 4S
€120
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
01-08-2016 06:11
Shitet iPhone 4S. Celulari eshte i zi. Shume pak i perdorur dhe i mirembajtur.
Kompjuter (PC)
€300
FUJITSU
Pjese kompjuterike
Tirane
28-07-2016 12:14
Shitet Kompjuter (PC). Ne gjendje shum te mire, pak i perdorur. Parametrat : Ram : 3.00 GB Karta grafike : 1 GB Windows 8.1 pro, me lincence 4 HDD : 381.1/GB ( C , D , E , F )
Set i Kompletuar HP
16,990L
Dyqan Taxi
Pjese kompjuterike
Tirane
24-07-2016 12:14
Shitet Set i kompletuar HP Desktop + Monitor + Tastier + Mouse + Fisha Desktop HP dc7700 Ekran HP 17" model L17006 Procesor Intel Core 2 Duo E6400 2.13GHz Memorja 80GB RAM 2GB Karta Grafike Intel HD Graphics e integruar Gjithashtu ne set perfshihet Tastier, Mouse dhe fisha...
Samsung Galaxy S3
11,500L
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
24-07-2016 11:20
Shitet Samsung Galaxy S3. Pajisja eshte ne gjendje perfekte. Shitet me nje cmim shume ekonomik. Cmimi eshte i diskutueshem.
DELL Studio XPS 1340
€400
Dell
Programe kompjuterike
Tirane
21-07-2016 08:52
Shes Dell Studio XPS 1340, i perdorur dhe mirembajtur profesionalisht per qellime programimi nga ana ime. Vetem upgrade qe i jane bere jane mbi 150Euro. CPU: Core2Duo P9600, 2.66Ghz (versioni me i larte i Core2Duo per laptop) RAM: 8GB SoDIMM 1066 (2x4GB Hynix) Vetem RAM kusht...
Speed Triple S
€2,500
Triumph
Automjete dhe pjesė
Tirane
20-07-2016 06:06
Shitet motor Triumph Street Triple 675 Limited Edition (Daytona Engine), i prodhuar ne vitin 2011. Ka kryer vetem 17000 kilometra. Eshte i sapo ardhur nga Italia ne gjendje te perkryer,pa dokumenta. Mund ta kontrolloni si te deshironi. Cmimi eshte i diskutueshem.
X-Max 250
€2,000
Scooter
Automjete dhe pjesė
Tirane
20-07-2016 05:28
Shitet motor X-Max Scooter, i prodhuar ne vitin 2006. Motori eshte ne gjendje shume te mire, ka kryer vetem 30 000 kilometra. Cmimi eshte i padiskutueshem.
Harley Devidson
€8,000
Motor
Automjete dhe pjesė
Tirane
19-07-2016 15:23
Shitet Harley Davidson, Softail,Fat Boy, 1340 cc i vitit 1999. Ka kryer vetem 32.000 km, ne gjendje perfekte, goma te reja, goma prapa 250cm. Sherbime te bera para 2 muajsh me dokumenta te rregullta deri ne Maj 2017. Cmimi eshte i negociushem.
iPhone 6S
€510
iPhone
Pajisje elektronike
Sarande
19-07-2016 15:16
Shitet iPhone 6S 64GB me ngjyre te zeze. Celulari eshte ne gjendje shume te mire. Ka vetem disa shenja te vogla anesore te perdorimit. Cmimi eshte i diskutueshem.
Android TV Box
€50
Android
Kompjutera & Zyra
Tirane
19-07-2016 10:11
Shiten Android TV Box te ardhur nga Italia. Kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Telefon Android: mund te shkarkoni shume aplikacione si SKYPE, YOTUBE, FACEBOOK dheLOJRA. Funksionon me cdo televizor Plazma qe ka vend per te vendos...
Laptop Dell me SSD E 6420 Latitude
€235
Dell
Kompjutera & Zyra
Tirane
02-06-2016 13:05
Mundesojm dhe blerjen me KESTE Mjafton te jeni ne mardhenie pune , Vetem me kart identiteti aplikon prane dyqanit tone , per 1 ore aprovohet, Per te gjitha produktet tona. Procesore core i 5 gen e dyte 2.4 ghz Ram 4GB ( me 8gb plus 30 eu) SSD 128 GB (super i shpejt) Vga ...
Android Tv Box
€50
Android 4.4.2
Pajisje elektronike
Tirane
01-06-2016 13:00
Shitet Android TV Box i ardhur nga italia e Cila lidhet me televizorin dhe e ktheni televizorin ne nje Smartphone Android...Funksionon me cdo televizore plasma qe ka vend per te vendosur fishin HDMi Edhe 8 cope kane ngelur Memorja 8GB Ram 1Gb Wifi 2.4 Ghz Suporton 1080 HD,...
Shes ose nderroj samsung galaxy s6
€270
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
30-05-2016 11:36
Celulari eshte ne gjendje perfekte, i mbajtur mire dhe i perdorur vec per 4 muaj. bateria i mban mbi 6 ore perdorim. nderrohet me iphone 5s ose versione me te reja.
Samsung Galaxy S6 Edge
€430
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
26-04-2016 13:18
Shitet Samsung Galaxy S6 Edge, 36 GB Gold. Celulari eshte ne gjendje perfekte, pothuajse si i ri. Cmimi eshte i diskutueshem.
Samsung Galaxy S3
13,500L
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
24-04-2016 14:10
Shitet Samsung Galaxy S3. Telefoni eshte ne gjendje shume te mire, pa asnje gervishtje. Cmimi eshte i diskutueshem.
HTC M8
25,000L
HTC
Pajisje elektronike
Tirane
21-04-2016 13:16
Shitet HTC M8. Celulari eshte ne gjendje shume te mire. Shume pak i perdorur. Pa asnje gervishtje.
Samsung Galaxy S7 Edge
€650
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
16-04-2016 13:11
Shitet Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB. Celulari eshte i paperdorur, i sapo ardhur nga jashte.