Plazhet me kostot mė tė larta nė botė
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Plazhet me kostot mė tė larta nė botė

"Kristiansand Beach" nė Vest-Agder tė Norvegjisė ėshtė plazhi mė i shtrenjtė dhe pėr njė ditė do tė shpenzoni sė paku 51.82 funte.

Plazhet me kostot mė tė larta nė botė
Plazhet me kostot mė tė larta nė botė
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 18/10/2017 19:43

Temperaturat po ulen dhe sigurisht se po mendoni pėr vende tė nxehta. Megjithatė, para se tė shkoni atėherė duhet tė shikoni mirė buxhetin para se tė vendosni vendin se ku do tė shkoni. Sigurisht se plazhet mė tė bukura janė mė shtrenjta. Telegraph, ka bėrė njė renditje me 20 plazhet mė tė shtrenjta nė botė.

Kjo renditje ėshtė bėrė nė bazė tė ēmimeve nga uji, i birrave, akulloreve dhe drekės.

"Kristiansand Beach" nė Vest-Agder tė Norvegjisė ėshtė plazhi mė i shtrenjtė dhe pėr njė ditė do tė shpenzoni sė paku 51.82 funte. Norvegjia njihet pėr ēmimet e shtrenjta. Edhe plazhet numėr dy e tre vijnė nga ky shtet. Nė 20 plazhet mė tė shtrenjta janė edhe plazhet nga Suedia e Danimarka.

20 plazhet mė tė shtrenjta nė botė:

Kristiansand Beach, Vest-Agder, Norvegji - £51.82

Huk Beach, Oslo, Norvegji - £49.67

Solastranda, Rogaland, Norvegji - £48.37

Mareto Plage Publique, Moorea, French Polynesia - £47.08

La Plage de Maui, Tahiti, French Polynesia - £46.85

Akrasanden, Rogaland, Norvegji - £46.49

Hamresanden, Vest-Agder, Norvegji - £45.82

Ribersborg Beach, Skane, Suedi - £44.37

Anse Vata, Noumea, Neė Caledonia - £44.22

Anse Georgette, Praslin, Seychelles - £42.79

Anse Soleil Beach, Seychelles - £42.73

Dueodde Beach, Bornholm, Danimarkė - £42.25

Böda Sand, Kalmar, Suedi - £42.11

Laeso Beach, Danimarkė - £42.10

Beau Vallon, Mahe, Seychelles - £41.91

Blavand Beach, Danimarkė - £41.90

Poe Beach, Neė Caledonia - £41.59

Tylosand Beach, Halland, Suedi - £41.52

Romo Beach, Danimarkė - £41.46

Bastad Beach, Skane, Suedi - £41.41