Perspekti - Ide dizajni pėr shkallėt e brendshme tė shtėpisė.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ide dizajni pėr shkallėt e brendshme tė shtėpisė.

Shkallėt e brendshme nė shtėpinė tuaj kanė disa funksione si bukurinė, elegancėn por edhe sigurinė nėse keni fėmijė tė vegjėl.

Shkallė tė brendshme elegante
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 18/10/2015 19:09

Shkallėt e brendshme nė shtėpinė tuaj kanė njė funksion themelor, por jo vetėm pasi ato janė shumė elegante, shik dhe me njė bukuri mahnitėse. Por duhet tė pėrmendim se ato mund tė jenė shumė tė rrezikshme nė qoftė se ju keni fėmijė.

Nė kėtė material ju mund tė lundroni nė fotot e mėposhtme tė cilat janė bashkėkohore dhe do tju frymėzojnė pėr njė dizajn perfekt tė shtėpisė tuaj.

Shkallė tė brendshme xhami

Shkallė tė brendshme guri

Shkallė tė brendshme druri

Shkallė tė brendshme mermeri

Shkallė tė brendshme metali tė veshura me dru


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
TIA.&

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė