Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 312 produkte nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Komplet Ēarcafesh Flora
16,500L
ebuy.al
Shtėpi & Kopėsht
Shqiperi
05-09-2016 16:40
Komplet ēarēafėsh pambuku, Dopio, ēarēafi i sipėrm 250x280cm; ēarēafi i poshtėm me llastėk 180x200cm; dy kėllėfe jastėkėsh 50x80cm.
Tenxhere me avull
15,000L
ebuy.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
05-09-2016 16:32
Shijoni gatime te shendetshme me kete tenxhere me avull. Forma e saj katrore lejon nje gatim deri ne 12 litra dhe ka nje rezervuar uji 2 litra. Tre shtresat mundesojne nje larmi gatimesh si: peshk, veze, puding, oriz etj. Shtresat mund ti hiqen per tu lare pa problem. Gjithas...
Balsam per buzet
600L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
03-09-2016 19:09
Balsam per buzet me arome mango, ananas, shurup shege dhe arome lulesh. Mbron buzet nga faktoret e demshem te ambjentit. Gjalpi I kakaos ushqen lekuren delikate te buzeve duke i dhene nje pamje te shendetshme dhe me shkelqim. Te prodhuara ne menyre artizanale dhe pa kimikat...
Tapet aerobie
2,490L
ebuy.al
Sport & Argėtim
Shqiperi
03-09-2016 19:06
Permasa: 1.75 x 60 Trashesia: 2cm
Piste Vrapimi
49,000L
ebuy.al
Sport & Argėtim
Shqiperi
03-09-2016 19:04
Piste vrapimi me shume funksione.
Top aerobie
1,200L
ebuy.al
Sport & Argėtim
Shqiperi
03-09-2016 19:01
Top aerobie per femra. Diametri 75 cm
Cante per shkolle
1,350L
ebuy.al
Mjete Shkollore
Shqiperi
03-09-2016 18:58
Cante per shkolle, permban 2 xhepa per vendosjen e librave dhe fletoreve dhe 2 xhepa anesore.
Arush dhe Lule
13,500L
ebuy.al
Lodra & Hobet
Shqiperi
03-09-2016 18:55
Arush i madh dhe kuti ne forme zemre me karafila te kuq.
Aparat Nikon REFLEX
69,990L
ebuy.al
Pajisje Elektronike
Shqiperi
03-09-2016 18:51
Aparat Nikon REFLEX
Kufje Universale
490L
ebuy.al
Pajisje Elektronike
Shqiperi
03-09-2016 18:48
Kufje universale me mikrofon
Power bank Remax
1,190L
ebuy.al
Pajisje Elektronike
Shqiperi
03-09-2016 18:44
Power bank Remax 2500mAh, ne forme plumbi. Power bank permban fishen per karikim. Drita e kuqe tregon qe Power Bank eshte ne karikim, drita blu tregon qe eshte karikuar. I pershtatshem per tu mbajtur me vete. E karikon celularin tuaj 1 here.
Key Clip Glamour
690L
ebuy.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
03-09-2016 18:40
Plush Ty Beanie Boos Key Clip Glamour The Pink Leopard 9Cm
Varese Hamza
350L
ebuy.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
29-08-2016 18:39
Varese me doren e fatit Hamza
Kanatjere e zeze
700L
ebuy.al
Veshje femrash
Shqiperi
29-08-2016 18:38
Kanatjere e zeze pambuku, me rripa ne pjesen mbrapa
Cante Shpine
3,200L
ebuy.al
Valixhe & Ēanta
Shqiperi
29-08-2016 18:36
Cante Shpine
Veshje per bebe
1,500L
ebuy.al
Nėna & Fėmijėt
Shqiperi
29-08-2016 18:35
Paliceta per bebe Ngjyrat: e kuqe dhe blu
Ore per Femra
1,500L
ebuy.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
29-08-2016 18:33
Ore per femra, cilesia shume e mire.
Set ore + Byzylyke
2,000L
ebuy.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
29-08-2016 18:31
Nje kombinim perfekt, seti permban ore + byzylyke.
Ora me uge dhe pirunj
6,500L
ebuy.al
Shtėpi & Kopėsht
Shqiperi
29-08-2016 18:30
Perfekte edhe plot ngjyra. Kjo eshte ora qe cdo kush e deshiron ne guzhine.
Buqete me Trendafila
2,500L
ebuy.al
Dasma & Evente
Tirane
29-08-2016 16:47
Buqete me 10 trendafila