Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 133 ofertat nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
133 oferta u gjetėn.
80,000L 62,900L
Globe
Tirane
Fillon: 15-03-2016
Mbaron: 15-06-2016
Apple Ipad Air 1 Wifi 16GB Kamera 5 MP , 1.2 MP CPU: Dual-core 1.3 GHz Memorje: 16GB RAM: 1GB
129,900L 109,900L
Globe
Tirane
Fillon: 15-03-2016
Mbaron: 15-04-2016
Intel Core i5 Ekrani: 15.6 inch HD RAM: 4 GB HDD: 500 GB GPU: Nvidia GeForce 820M 1GB/DVD+/-RW Bateria: 4 Cell
1,100,000L 91,990L
Neptun sh.p.k
Tirane
Fillon: 15-03-2016
Mbaron: 15-04-2016
LLOJI I RRJETIT: 2G 3G 4G PESHA G: 152 MADHESIA E EKRANIT: 5.1 Inch MEMORJA E BRENDSHME: 32 GB KARTA E MEMORIES: micro SD GPRS: PO EDGE: PO 3G: PO 4G: PO BLUETOOTH: PO INFRARED: JO USB: micro USB v2.0 KAMERA: 12 MP GEO-TAG: PO KAMERA DYTESORE: 5 MP SISTEMI OPERATIV: Android OS v6.0 ... mė shumė
1,100,000L 97,990L
Neptun sh.p.k
Tirane
Fillon: 15-03-2016
Mbaron: 15-04-2016
LLOJI I RRJETIT: 2G / 3G / 4G PERMASAT (GJ X L X TH): 6.71 x 13.83 x 0.71 PESHA (G): 143 g MADHESIA E EKRANIT: 750 x 1334 pixels, 4.7 inch TIPI I EKRANIT: LED HD Retina 3D Touch MEMORJA E BRENDSHME: 16 GB KARTA E MEMORIES:JO GPRS: PO EDGE: PO 3G: PO 4G: PO WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n BLUE... mė shumė
100,000L 89,990L
Neptun sh.p.k
Tirane
Fillon: 15-03-2016
Mbaron: 15-04-2016
PRESIONI: 15 bar FUQIA: 1850W KAPACITETI: 1.8 Litra FUNKSIONIMI: Elektronik BLUARES KAFEJE: Jo DEPOZITE E LEVIZSHME: Jo NGJYRA:E zeze / Gri
30,000L 24,990L
Neptun sh.p.k
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
LLOJI I RRJETIT: 2G 3G MADHESIA E EKRANIT: 10 Inch TIPI I EKRANIT: LCD Capacitive Touchscreen MEMORJA E BRENDSHME: 16 GB USB: PO KAMERA: 5 MP GEO TAG: PO VIDEO: PO KAMERA DYTESORE: 2 MP CPU RAM ROM: Dual core 1.3 GHz 1 GB RAM GPS: PO NGJYRA: E zeze MARKA: Alcatel KAMERA: 5 MP MEM... mė shumė
85,000L 79,990L
Neptun sh.p.k
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
MARKA: HP EKRAN ME PREKJE: JO PROCESORI: Intel Core i5-5200U 2.2GHz RAM: 4 GB DDR3 1600MHz SSD: JO HDD: 500 GB DISKU OPTIK: DVD /-RW SUPERMULTI MADHESIA EKRANIT INCH:15.6 REZOLUCIONI PIXEL: 1366 x 768 DEFINICIONI: HD LIDHJET: Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth EKRANI: LED ... mė shumė
30,000L 26,990L
Neptun sh.p.k
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
LLOJI I RRJETIT: 2G / 3G / 4G PERMASAT (GJ X L X TH): 7.18 x 14.21 x 0.79 PESHA (G): 146 MADHESIA E EKRANIT: 720 x 1280 pixels, 5 inch TIPI I EKRANIT: Super AMOLED kapacitiv me prekje, 16M MEMORJA E BRENDSHME:8 GB KARTA E MEMORIES: micro SD GPRS:PO EDGE: PO 3G: PO 4G: PO WLAN: Wi-Fi 802.1... mė shumė
40,000L 36,990L
Neptun sh.p.k
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
KATEGORIA: Furre inkaso TIPI: E pavarur 67 L MENYRA E PJEKJES: Pjekje KOHEMATES: Po PANELI I KONTROLLIT: Me celesa EKRAN LCD: Po VETEPASTRIM: Po MENYRA E HAPJES: Normale OPSIONI I BLLOKIMIT PER FEMIJET: Jo MIKROVALE: Jo KLASA E ENERGJISE: A
3,490L 2,440L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Mizat dhe insektet po pushtojnė shtėpinė tuaj. A keni nevojė pėr ndihmė pėr t'i mbajtur ato jashtė? Ne ju prezantojme me produktin Buzz Off.
2,990L 900L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Mbron ndenjesen e pasme nga papastertite, qimet dhe njollat. Shume e lehte dhe praktike per cdo makine.
1,690L 990L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Tre dizenjo tė mahnithsme -, bleta, bretkosa dhe nuse pashke. Orė perfekte pėr fėmijėt tuaj - zgjimi do tė jetė shumė mė i lehtė me njė nga orėt me zile binjake!
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Anticellulite Roller masazhon thellė nė shtresat e lėkurės, duke rritur qarkullimin e gjakut pėr njė lėkurė mė tė tonifikuar. Pėrdoret pėr muskujt e barkut, krahėt, shpinėn, kėmbėt.
1,990L 590L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Seti pėr lyerje me 4 copė ofron njė zgjidhje perfekte pėr muret dhe tavanet. Kjo do tė bėjė lyerjen tuaj mė tė shpejtė, mė profesionale, dhe mė tė lehtė.
1,990L 990L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Dėshironi tė mėsoni se si tė luani apo thjeshtė dėshironi tė relaksoheni me familjen nė plazh apo nė oborrin tuaj? Ky ėshtė seti perfekt pėr tė kėnaqur tė gjitha dėshirat tuaja. Raketat janė tė lehta dhe kanė njė dorezė tė butė ergonomike.
1,190L 830L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Mos u mundoni me dėrrasa, kaēavida apo mjete rrethanore. Me pastruesen e akullit, ju mund tė shkrini akullin nga xhami i ēdo automjeti nė pak sekonda.
1,990L 600L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Mbrojteset magjike dhe universale mbrojnė soben tuaj dhe e mbajnė atė tė pastėr pėr tė shmangur pastrimin e lodhshėm dhe tė ashpėr nė sipėrfaqet e gatimit. Falė sipėrfaqes reflektuese metalike te saj, ngrohja ėshtė permirėsuar dhe energjia ėshtė kursyer. Pakoja pėrmban: 4 cope 27 x 27 cm
3,990L 1,590L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
InstaHang ėshtė mjet i ri revolucionar qė do tė zėvendėsojė ēekanin gozhdėt, telat dhe grepa nė shtėpi tuaj, duke ju lejuar tė kurseni kohė dhe para.
990L 890L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Byzylyk kundėr mushkonjave pėrdor njė teknologji tė avancuar pėr largimin e insekteve dhe ju jep mundėsi tė kaloni mė shumė kohė nė natyrė pa bezdisjen e tyre. Ajo ju mbron, ndėrsa ju jeni pėr peshkim, kamping, shėtitje, vrapim, nė lėvizje ose vetėm kur ju jeni duke pushuar ne oborrin apo verandėn ... mė shumė
2,990L 1,490L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Merrni format sexy qė keni kėrkuar gjithmonė. Ėshtė e shpejtė, e lehtė dhe zbavitėse! Digjni mė shumė kalori - humbisni mė shumė kilogram!